همراه شما در امارات
رستوران گردی

معرفی بهترین رستوران‌های دبی که باید به آنجا بروید

Indochine

Indochine یکی از رستوران‌های قدیمی در محله DIFC دبی است و بر اساس رستوران Indochine نیویورک ساخته شده است. در این رستوران از دکوراسیونی که شعبه نیویورک را تا به این حد محبوب کرده، خبری نیست. در این رستوران می توانید از نوشیدنی‌های موجود در غرفه سبز رنگ لذت برده و یا از غذاهای فرانسوی و ویتنامی را در داخل اتاق بزرگ و پر از مبلمان‌های تزئینی و نخل‌های گرمسیری، امتحان کنید.

زمان:

 شنبه تا چهارشنبه از ساعت 7 عصر تا 1 صبح،

پنجشنبه و جمعه از ساعت 7 عصر تا 3 صبح

آدرس:

Gate Precinct Building 3, Level 2, DIFC, Sat to Wed 7pm to 1am, Thur and Fri 7pm to 3am. Tel: (04) 2089333. indochinedxb.com

Amazonico

از دبی دور شده و به Amazonico در  DIFC بیایید. این مکان همه روزه از ظهر میزبان مهمانان مختلف است و غذاها و نوشیدنی به سبک آمریکای لاتین در این مکان سرو می شود. این مکان یک فضای سه طبقه در Gate Village Pavillian را اشغال کرده که در طبقه بالایی آن یک Bar، در طبقه وسط یک رستوران و در طبقه پایین آن یک سالن بزرگ قرار گرفته است.

بازدید: از ساعت 12 شب تا 12 صبح

آدرس:

Amazonico, Gate Village Pavillon, DIFC, Dubai, 12pm to 12am. Tel: (04) 571 3999. Facebook.com/Amazonicodubai

La Mezcaleria

La Mezcaleria یک رستوران پان لاتین و سالن استراحت بزرگ بیروتی است که در طبقه بیست و هفتم Oberoi در Business Bay واقع شده است.

در این رستوران غذاهای آمریکای لاتین مثل Ceviches، Quesadillas و tacos به همراه بشقاب‌های بزرگ خرچنگ دریایی در بادام پیپان و Pastel Azteca برای مهمانان سرو می شود.

آدرس:

La Mezcaleria, The Oberoi, Business Bay, Sunday to Thursday & Saturday 5pm to 3am, Friday 1pm to 3am. Tel: (050) 423 4044. @lamezcaleriadxb

Depachika food hall

یکی از مکان‌های رویایی که می توانید در روزهای بارانی به آنجا پناه ببرید Depachika food hall است.

این رستوران جدیداً در نخیل مال افتتاح شده است. در این مکان بجز غذاهای قدیمی، غذاهای جدید هم سرو می شود که مهمانان می توانند از خوردن آنها لذت ببرند.

بازدید:

روزهای هفته از ساعت 10 صبح تا 10 شب،

روزهای تعطیل 10 صبح تا 12 صبح

آدرس:

Depachika Food Hall, Nakheel Mall, Palm Jumierah, Dubai, 10am to 10pm weekdays, 10am to 12am weekends. nakheelmall.ae

Grapeskin

اینجا مکانی فوق العاده عالی برای روزهای بارانی است که مردم می توانند به آنجا مراجعه کنند.

Grapeskin Grape Bar & Restaurant در La Villa Hotel که در سیتی واک واقع شده، مکان عالی برای خوردن انواع نوشیدنی در روزهای بارانی به شمار می آید.

بازدید:

روزهای بارانی از ساعت 4 عصر تا 1 صبح

آدرس:

Grapeskin, La Ville Hotel & Suites, City Walk, rainy days from 4pm to 1am. Tel: (054) 3095948 or email laville.dining@autographhotels.com 

منبع: whatson

Related posts

اولین رستوران «مستر شف» در دوبی راه اندازی شد

نگاهی به بزرگترین رستوران گیاهی جهان در دبی

تیم تحریریه گویا

قرار دادن تابلوی «برای فروش» بر روی برخی رستوران‌های دبی

تیم تحریریه گویا

Leave a Comment

69 − 59 =