دادستان عمومی دبی، یک مدیر فروش 36 ساله مکزیکی که همکارش را مورد ضرب و شتم قرار داده و باعث مرگ او شد را متهم اعلام کرد.

هر دوی آنها ،هنگام درگیری مست بودند. بعد از ارائه گزارش درگیری به پلیس البرشا، متهم بلافاصله دستگیر شد.

یک سوپروایزر 33 ساله مکزیکی گفت: با تعدادی از افراد مکزیکی در یک شرکت آلومینیوم کار می کنم. آن دو نفر در هتلی در Investment Park دبی، اقامت داشتند و ساعت حدود 7 عصر 15 نوامبر سال گذشته دیدم که متهم رفتار غیرعادی دارد و به سختی می توانست خودش را کنترل کند. او سعی می کرد با زبان مادری‌اش، چیزی را به مسئول پذیرش هتل بگوید. او به هیچ وجه هوشیار به نظر نمی رسید.

این شاهد به دادستان گفت که از متهم شنیده که با مرد دیگری ( دوست و همکار قدیمی‌اش) دعوا داشته و به یکدیگر حمله کرده‌اند، همچنین گفت که مقتول درگیری را شروع کرد و من او را زمین زدم.

این فرد که شاهد ماجرا بود در ادامه گفت: من به اتاق متهم رفتم و دیدم که مقتول روی زمین افتاده و هیچ حرکتی نمی کند. همچنین آثار کبودی و خونریزی بر روی سرش مشاهده می شد.

یک تکنسین 23 ساله مکزیکی گفت که آن دو نفر با هم بحث می کردند که چه کسی کار می کند و چه کسی بهتر ورزش می کند. من همراه آنها نشسته بودم و سعی کردم آنها را آرام کنم، اما هیچکدام به حرف من گوش نمی دادند. هر دوی آنها به شدت مست بودند. فرد متهم یقه مقتول را گرفته بود و شراب خود را روی پیراهم مقتول ریخت.

بحث آن دو شدیدتر شد و من اتاق را ترک  کردم و بعدها در مورد درگیری آنها مطلع شدم.

پلیس و پزشکان لحظاتی بعد وارد صحنه شدند.

بر اساس گزارش پزشکی قانونی، علت مرگ خونریزی شدید داخلی اعلام شده است. همچنین روی صورت مقتول بر اثر ضربات مشت فرد متهم، آثار کبودی مشاهده می شد.

فرد مقتول چند ساعت قبل از معاینه، فوت کرده بود.

فرد متهم پس از زدن مشت به صورت مقتول، از ناحیه دست دچار آسیب دیدگی شد.

او به دادستان گفت که قصد کشتن همکارش را نداشته و فقط یک ضربه به او شده است.

محاکمه در تاریخ 27 ژانویه مجدداً ادامه خواهد یافت.

منبع: خلیج تایمز

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

79 − 74 =