همراه شما در امارات
امارات

راه‌اندازی اقدامات حمایتی برای مستأجران توسط شرکت Seven Tides

 Seven Tides  که یک شرکت توسعه دهنده املاک مسکونی و گردشگری در امارات است روز دوشنبه از برنامه‌های خود برای حمایت از مستأجران تجاری، مسکونی و خرده فروشی که در فضاهای اجاره‌ای در گیت ابن بطوطه و 10 املاک اجاره‌ای در دیسکاوری گاردن مستقرند، رونمایی کرد.

به مستأجران مسکونی که در 10 ساختمان داخل دیسکاوری گاردن مستقرند، امکان تمدید قرارداد اجاره، تعویق انداختن پرداخت‌ها، تسهیل پرداخت اقساط افرادی که شغلشان را از دست داده یا حقوقشان کاهش پیدا کرده، ارائه شده است.

شرکت Seven Tides همچنین اعلام کرده که از دریافت جریمه فسخ قرارداد مشتریانی که تمایل به اینکار دارند، چشم پوشی می‌کند. مستأجران خرده فروشی در دیسکاوری گاردن می‌توانند از این طرح بهره‌مند شوند.

رستوران‎هایی که تنها محدود به تحویل غذا از طریق پیک شده‌اند، از پرداخت هزینه اجاره برای ماه‌های آوریل و می معاف شده‌اند.

تالارها، سالن‌های زیبایی، باشگاه‌ها و مشاغلی از این قبیل که مجبور به تعطیلی کسب و کارشان شده‌اند از پرداخت هزینه‌های اجاره یا خدمات در طول این دوره معاف شده‌اند.

عبدالله بن سلیم مدیر Seven Tides گفت: ما این بسته‌های حمایتی را برای کاهش فشار مالی از روی مستأجران طراحی کرده‌ تا بتوانیم استرس عاطفی و ذهنی که مستأجران با قرنطینه و محدودیت‌های رفت و آمد با آن دست به گریبانند، را کاهش دهیم.

منبع: خلیج تایمز

Related posts

عادت خوردن غذای ناسالم

modir

ویزای ترانزیت دبی رایگان اما غیر قابل تمدید

راه اندازی ایستگاه‌های شارژ رایگان وسایل نقلیه در شارجه

Leave a Comment

7 + = 12