همراه شما در امارات
شبگردی

ده تا از بارهای فوق العاده Barsha Heights در امارات که باید حتماً از آنها بازدید کنید

Barsha Heights دبی به خاطر وجود بارهای متعدد، به طور مداوم در حال رشد است. بارهای این مکان برنامه متعددی را برای افراد برگزار کرده و شبی خاطره انگیز را برای آنها رقم می زند.

از اسپورت‌ بارهایی که برای طرفداران فوتبال آماده شده تا بارهای مخصوص موزیک‌های شبانه، همه افراد می توانند از آنها لذت ببرند.

 

Barbary

با قدم زدن در این بار جدید که به سبک‌ بارهای نیویورک طراحی شده، به خاطر وجود علامت‌های نئونی حس خوبی را به شما خواهد داد.

به خاطر نوری که از لوسترهای این بار ساطع می شود، حس شکوه و عظمت دبی به افراد القا می شود. این بار از عصر کار خودش را شروع می کند، اما از نیمه‌های شب جمعیت فراوانی به اینجا خواهند آمد.

بازدید:

یکشنبه تا چهارشنبه ساعت 5 عصر تا 2 صبح،

پنجشنبه و شنبه ساعت 5 عصر تا 3 صبح

 

Belgian Cafe

خوردن یک لیوان آبجو در این کافه بلژیکی لذت زیادی دارد. فضای داخلی این مکان از چوب ساخته شده و از بشکه به عنوان میز استفاده شده است. بعد از یک روز سخت کاری می توانید به اینجا آمده و به استراحت و تفریح بپردازید.

بازدید:

شنبه تا چهارشنبه ساعت 11 صبح تا 3 صبح

 Crown & Lion

یک کلاب انگلیسی را در ذهن‌تان تصور کنید. چه چیزی را می بینید؟ اتاق‌های راحت؟ فضای داخلی تاریک؟ به محض اینکه وارد بار هتل Byblos شوید، همین چیزها را مشاهده خواهید کرد. در اینجا می توانید پاپ کورن رایگان بخورید.

بازدید: روزانه از ساعت 11 صبح تا 3 صبح

 

Goodfellas

هواداران Dubai Reds و Liverpool FC قطعاً از این مکان شگفت زده خواهند شد. این جا یک بار فوتبالی است و برای طرفداران فوتبال طراحی شده است. یک صفحه نمایش بزرگ در گوشه این بار قرار دارد که طرفداران فوتبال را به دور خود جمع می کند. داشتن فضای استاندارد، ارائه نوشیدنی با قیمت‌های منصفانه اینجا را به مکانی مناسب برای تمام افراد به خصوص طرفداران فوتبال تبدیل کرده است.

بازدید: روزانه از ظهر تا 3 صبح

 Kung

 آیا به دنبال جایی می گردید که در شب آهنگ‌هایی هیجان انگیز اجرا کند؟ به این رستوران کره‌ای آمده و از هشت اتاق کارائوکه اختصاصی این مکان لذت ببرید. هر آهنگی که فکرش را بکنید، می توانید در اینجا بیابید. با آمدن به اینجا، شبی خاطره انگیز را تجربه خواهید کرد.

بازدید: روزانه از ساعت 10 صبح تا 1 صبح

 

 L!QD

این بار که در کنار یک استخر قرار گرفته، بهترین مکان برای گذراندن تعطیلات آخر هفته است. در اینجا می توانید روی صندلی‌های کنار استخر استراحت کرده و یا از منوهای غذایی، نوشیدنی‌های مختلف و آبجوهای این مکان استفاده کنید.

بازدید: روزانه از ساعت 8 صبح تا نیمه شب

 

Lock, Stock & Barred Barsha Heights

این جا یکی از بهترین کلاب‌های اطراف JBR Branch است. هر هفته بهترین خوانندگان راک از 13 Daze گرفته تا Gorgeous George به روی صحنه آمده و به اجرای آهنگ‌های هیجان انگیز می پردازند. ورودی این بار در تمام شب‌ها رایگان بوده و با آمدن به اینجا می توانید از شنیدن آهنگ‌های شاد و پرهیجان لذت ببرید.

زمان:

 دوشنبه تا جمعه ساعت 4 عصر تا 3 صبح،

شنبه و یکشنبه ساعت 2 عصر تا 3 صبح

 

Nelson

داشتن دیوارهای چوبی تیره، فضای دودی و صفحه نمایش‌های تلویزیونی که در اطراف بار قرار گرفته، اینجا را به یکی از ایده آل ترین مکان‌ها برای استراحت بعد از کار و یا خوردن نوشیدنی تبدیل کرده است. طرفداران ورزش هم می توانند از اینجا لذت ببرند.

بازدید: روزانه از ظهر تا 3 صبح

 

 Lucky Voice

 داشتن دکوراسیون به سبک صنعتی، چراغ‌های نئونی، افکت‌های رقصنده نوری و اتاق‌های کارائوکه، اینجا را به یکی از بهترین مکان‌ها برای برگزاری پارتی آخر هفته تبدیل کرده است.

بازدید:

 شنبه تا پنجشنبه ساعت 5 عصر تا 3 صبح،

جمعه ساعت 1 عصر تا 3 صبح

The Clavichord

 در اینجا موزیک‌های زنده زیادی اجرا نمی شود، اما بدان معنی نیست که فضای کسل کننده‌ای دارد. در اینجا معمولاً آهنگ‌های جاز سال‌های 1930 تا به الان، پخش می شود. هنگام اجرای موزیک‌های زنده، پیشنهاد می کنیم حتماً سری به اینجا بزنید

منبع: timeoutdubai

Related posts

راهنمای بهترین لیدی نایت های دبی

تیم تحریریه گویا

بهترین تفریحات مناسب روز خانم‌ها در دبی که باید بدانید

تیم تحریریه گویا

چهارشنبه این هفته با «پرسیس نایت» در دبی

تیم تحریریه گویا

Leave a Comment

62 − 60 =