این پنت هاوس در طبقه 71 یک برج 75 طبقه قرار دارد و اخیراً توسط وب سایت Luxuryproperty.com با قیمت 45 میلیون درهم وارد بازار دبی شده است.

این برج از سال 2013 که افتتاح شد به یکی از برجسته ترین اسکای لاین‌های دبی شناخته می شود.

اینجا یکی از بلندترین ساختمان‌هایی است که دارای یک پیچ خوردگی 90 درجه ای است و هر طبقه آن حدود 1.2 درجه در طی فرآیند ساخت چرخش داشته تا در نهایت یک نمای پیچشی را به ساختمان بدهد. از پانورامای 360 درجه ای این برج می توانید نخل جمیرا، مارینا و مرکز شهر را مشاهده می کنید.

فضای داخلی عمدتاً سفید است و از شیشه‌های با کارایی بالا در پنجره‌های آن استفاده شده که تابش نور خورشید را به حداقل می رساند. همچنین هشت بالکن در اطراف این ملک قرار داده شده است.

آشپزخانه کاملاً سفید بوده و بقدری روشن است که انگار قطعات هنری از اطراف جهان وارد اینجا شده   و سپس اتاق خواب قرار دارد که با الهام از جاذبه‌های تفریحی مانند میامی، موناکو، پاریس و ریو طراحی شده است. اینجا همانند یک تور جهانی است که به مساحت 11000 فوت مربع در این پنت هاوس واقع شده است.

با این حال، اتاق خواب اصلی یک استثنا است و در اینجا هیچ عنصر فرهنگی اضافه نشده است و در عوض یک جکوزی با ویوی اقیانوس و همچنین یک اتاق رختکن در آن قرار دارد.

گذشته از معماری خارجی پرشکوه این برج و بسیاری از ویژگی‌های خلاقانه دیگر، چندین ویژگی اساسی و مهم در این مکان وجود دارد که عبارتند از سالن بدنسازی، آبگرم، سینمای خانگی با صندلی سه طبقه و سیستم صوتی و تصویری که در استودیوی LucaFilm Studios استفاده می شود و یک سالن به سبک کلاپ‌های شبانه.

 

پرسش و پاسخ: Adrew cummins مدیر عامل luxuryproperty.com

آیا برج Cayan  زیباترین ساختمان دبی مارینا است؟

این برج دیدنی ترین ساختمان مارینا است و قطعاً در میان نمادی‌ترین آثار معماری دبی قرار دارد. حتی افراد قبل از اینکه پای‌شان را با لابی این برج برسانند به شکوه و عظمت این برج پی خواهد برد.

آیا شکل ساختمان بر تجربه زندگی انسان‌ها تأثیر می گذارد؟

با این که فضای بیرونی این برج به شکل غیرمتعارف طراحی شده، اما فضای داخلی آن به شکل یک استوانه ساده طراحی شده که تحت تأثیر پیچ و تاپ فضای بیرونی قرار نمی گیرد و ساکنان این برج نگرانی از بابت زاویه دار بودن ساختمان نخواهد داشت.

اجاره ملک چقدر است؟

هیچ برنامه ای برای اجاره واحدهای این برج در آینده وجود ندارد.

منبع:thenational

 

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

− 8 = 1