همراه شما در امارات
شبگردی

بهترین تفریحات مناسب روز خانم‌ها در دبی که باید بدانید

در این مقاله تفریحات مختلفی  از قبیل دسترسی با استخر و ساحل، نوشیدنی‌های نامحدود و ناهار رایگان که برای روز خانم‌ها در دبی ارائه می شود را معرفی می کنیم.

روز خانم‌ها دیگر محدود به سه شنبه‌ها نیست و شما خانم‌ها از این پس می توانید هر روز هفته از تفریح در دبی لذت ببرید.

در اینجا تعدادی امکانات مناسب برای روز خانم‌ها در دبی را معرفی می کنیم.

 

La Piscina

اگر احساس ناراحتی و افسردگی دارید، سری به La Piscina زده و از استخر بی انتهای هتل Palazzo Versace استفاده کنید. هر دوشنبه از ساعت 1 تا 4 عصر ورودی و برخی خدمات هتل برای خانم‌ها رایگان است.

زمان: دوشنبه‌ها

آدرس:

La Piscina, Palazzo Versace, Jaddaf Waterfront, Dubai Creek Tel: (058) 226 6443. palazzoversace.ae,

 

Paradise Beach

Birds of Paradise که کلاب ساحلی جدیدی است، خدمات مختلفی را برای خانم‌ها از قبیل پارتی‌های محرمانه را در دوشنبه هر هفته اجرا می کند. دخترها می توانند تنها با 100 درهم از یک روز استخر همراه با شراب، Sangaria ، نوشیدنی کوکتل و یک بشقاب غذا استفاده کنند اما پسرها برای دریافت همین خدمات باید 300 درهم پرداخت کنند. مهمانان این کلاب می توانند برای ناهار، غذاهایی از قبیل سویای سبز پخته شده، مینی بیف برگر، کوکو سیب زمینی، سالاد سبز مخلوط و ماکی رول(سوشی) را سفارش دهند. از سرگرمی‌های این کلاب می توان به ساکسوفونیت و پرکاشنالیت زنده همراه با آهنگ‌های دیجی کریس رایت و بیلی کلمنتس اشاره کرد

زمان: دوشنبه‌ها از ساعت 10 صبح تا 11 عصر

قیمت: 100 درهم

آدرس:

Paradise Beach, Rixos the Palm, East Crescent, Palm Jumeirah, Tel: (050) 367 9940. @paradisebeachdxb

 

Azure Beach

Azure Beach دارای امکاناتی از قبیل استخر و تعداد زیادی سالن آفتاب است که در آن امکان برنزه کردن است. این مکان محبوب که در JBR واقع شده، روزهای دوشنبه و سه شنبه به 100 خانم اولی که وارد آن شوند، امکان دسترسی رایگان به استخر و انتخاب پنج نوشیدنی تنها با 100 درهم را ارائه می دهد.

زمان: دوشنبه و سه شنبه ها از ساعت 10 صبح تا 8 عصر

آدرس:

Azure Beach, Rixos Premium, JBR  – Tel: (052) 777 9472. azure-beach.com

 

Drift Beach دبی

Drift  در One & Only Royal Mirage واقع شده و به عنوان مقصدی شناخته میشود که در عین شیک و لاکچری بودن، سادگی خودش را هم حفظ کرده است.

این مکان از دوشنبه و سه شنبه به خانم‌ها اجازه می دهد تا با 100 درهم از امکاناتی مانند دسترسی به استخر، نوشیدنی کوکتل در هنگام ورود و یک بشقاب میوه درکنار استخر استفاده کنند.

زمان: دوشنبه و سه شنبه،

استخر و ساحل روزانه از 10:30 صبح  تا 7 عصر،

رستوران: همه روزه از 12:30 الی 7 عصر

قیمت: 100 درهم

آدرس:

RIFT, One&Only Royal Mirage, Al Sufouh. Tel: (04) 315 2200. driftbeachdubai.com

 

White Beach

خانم‌ها می توانند سه شنبه‌ها از ساعت 12 الی 5 عصر، روزی عالی را در White Beach بگذرانند.

خانم‌ها می توانند تنها با 100 درهم از یک روز استخر، شراب و نوشیدنی کوکتل رایگان استفاده کنند و با 50 درهم اضافی دیگر به هر میزان که خواستند می توانند نوشیدنی‌های خانگی میل کنند. همچنین می توانید از منوی ویژه این کلاب با 50 درصد تخفیف استفاده کنید. ورودی برای مردان 200 درهم بوده که البته 100 درهم آن بابت دریافت غذا و نوشیدنی است.

زمان: سه شنبه‌ها از ساعت 12 الی 5 عصر

قیمت: از 100 درهم

آدرس:

White Beach, Atlantis The Palm, Palm Jumeirah, Dubai, Tel: (04) 426 2000. @whitebeach

 

Zero Beach

یکی از خاطره انگیزترین روز برای خانم‌ها را Zero Beach در دبی برگزار می کند. برای آمدن به اینجا ابتدا می توانید ایمیلی به guestlist@0-gravity.ae ارسال کرده تا در لیست مهمانان قرار بگیرید. بعد از آن می توانید بدون پرداخت ورودی، وارد این کلاب رویایی شده و یک نوشیدنی رایگان دریافت کنید. همچنین با قیمت 37 درهم می توانید چهار نوشیدنی کوکتل رایگان مخصوص خانم‌ها، دریافت کنید.

زمان: سه شنبه‌ها

قیمت: ورودی رایگان برای مهمانان

آدرس:

Zero Gravity, Dubai Marina Tel:(04) 399 0009. 0-gravity.ae

 

 FIVE Jumeirah Village

Carnival Candypants نام پارتی دو قسمتی است که در روز و شب هر پنجشنبه در FIVE Jumeirah Village برگزار می شود. همچنین یک پارتی از ساعت 12 تا 4 عصر در استخر اصلی برگزار می شود و قیمت آن برای خانم‌ها 149 درهم و برای آقایان 249 درهم بوده و همچنین پکیجی چهارساعته نوشیدنی رایگان ارائه می شود.

زمان: پنجشنبه‌ها از ساعت 12 تا 8 عصر

قیمت: خانم‌ها 149 درهم، آقایان 249 درهم

آدرس:

candypants.events Candypants Carnival, FIVE Jumeirah Village, JVC

 

Nikki Beach Dubai

یکی از بهترین کلاب‌هایی که خدمات بی نظیری را به خصوص برای خانم‌ها ارائه می دهد، کلاب Nikkie Beach است. این کلاب فضای بسیار دوست داشتنی داشته و در آن موزیک‌های زنده و … اجرا می شود. قیمت ورودی این کلاب 130 درهم بوده و به خانم‌ها شش نوشیدنی مختلف و یک تخت ارائه می شود.

زمان: پنجشنبه‌ها ساعت 11 صبح تا 6 عصر

قیمت: 130 درهم

آدرس:

Nikki Beach Dubai, Pearl Jumeira,  Tel: (04) 376 6162. facebook.com/nikkibeachdubai

 

Cove Beach

خانم‌ها می توانند با 100 درهم، پنج ساعت نوشیدنی رُز و خانگی بصورت رایگان و نامحدود به همراه یک بشقاب ناهار به انتخاب خودشان در بین ساعت‌های 12 تا 5 عصر دریافت کنند. خانم‌ها همچنین می توانند از تخت‌های آفتاب این کلاب هم استفاده کنند.

این کلاب در روز جمعه به دخترها از ساعت 2 عصر نوشیدنی sangria  رایگان داده و خانم‌ها هم می توانند از سه ساعت نوشیدنی‌های اسپانیایی استفاده کنند.

زمان: چهارشنبه‌ها از ساعت 12 تا 5 عصر

قیمت: 100 درهم

آدرس:

Cove Beach, Caesars Palace Bluewaters Dubai, Bluewaters Tel: (050) 454 6920. covebeach.com

Riva Beach

کلاب Riva Beach که در پالم جمیرا واقع شده به خانم‌ها تخفیف 50 درصدی داده و تنها با 55 درهم می توانند وارد این کلاب شده و از سه نوشیدنی رایگان استفاده کنند. دیجی‌های مقیم این کلاب اقدام به اجرای آهنگ‌های مختلف می کنند.

زمان: چهارشنبه و پنجشنبه از ساعت 7 صبح تا 5 عصر

قیمت: 55 درهم

آدرس:

Building 8, The Shoreline, Palm Jumeirah, Tel: (04) 430 9466. riva-beach.com

 

Andressa’s

این کلاب در بخش ساحلی هتل Habtoor Grand دبی مارینا واقع شده و هم اکنون دارای یک استخر شنای بزرگ و زیبا است. هر دو هفته یکبار این کلاب در روزهای پنجشنبه و شنبه برنامه‌های ویژه‌ای را برای خانم‌ها اجرا می کند. در این روز خانم‌ها تنها با 125 درهم می توانند از ساعت 12 تا 6عصر، شش ساعت از نوشیدنی‌های سرد و همچنین یک بشقاب ناهار به انتخاب سرآشپز استفاده کنند.

زمان: پنجشنبه و شنبه از ساعت 12 تا 6 عصر

قیمت: 125 درهم

آدرس:

Andreea’s Beach Club, Habtoor Grand, Dubai Marina –  Tel: (058) 693 5778. facebook.com/Andreeas.dubai

 

Wet Deck

هتل فوق العاده W Dubai یکی دیگر از مکان‌هایی است که هر یکشنبه از ساعت 12 تا 4 عصر برنامه ویژه‌ای به خانم‌ها ارائه می دهد. یک پکیج چهارساعته نوشیدنی نامحدود و مقداری خوراکی دیگر به قیمت 150 درهم برای خانم‌ها و 250 درهم برای آقایان در دسترس است.

همچنین یک استخر شنا همراه با یک Bar ، سالن و کابین‌های اطراف استخر و مکانی برای DJها، از امکانات دیگر این مکان است.

زمان: یکشنبه‌ها از ساعت 12 تا 4 عصر

قیمت: خانم‌ها 150 درهم، آقایان 250 درهم

آدرس:

Wet Deck, W Dubai – The Palm, Palm Jumeirah,Tel: (04) 245 5555. facebook.com/WetDeckDubai

 

Villamore

روز یکشنبه تا پنجشنبه از ساعت 12 تا 4 عصر این مکان محبوب امکانات مختلفی از قبیل استخر شنا و ساحل بزرگ، دسترسی نامحدود به اتاق آنتی پاستی برای برداشتن مجموعه‌ای از غذاهای سرد از قبیل پنیر، سالاد و غذاهای دریایی و شراب رز، را با قیمت 195 درهم ارائه می دهد.

زمان: یکشنبه تا پنجشنبه از ساعت 10 صبح تا 5 عصر

قیمت:195 درهم

آدرس:

Villamore, Emerald Palace Kempinski, Palm Jumeirah, Tel: (04) 248 8890. facebook.com/villamoredxb

 

COCO Lounge

ممکن است با فکر کردن به مدیا سیتی به یاد استخرهای سرد آن بیفتید. اما در اینجا قصد معرفی یک استخر شیک را داریم. هر یکشنبه COCO Lounge که با الهام از میامی ساخته شده، به خانم‌ها امکان دسترسی رایگان به استخر و پنج ساعت نوشیدنی با 50 درهم و 30 درصد تحفیف غذا را ارائه می دهد.

زمان: چهارشنبه‌ها از ساعت 12 تا 10 شب

آدرس:

Coco Lounge, Media One Hotel, Dubai Media City, Tel:(04) 427 1000. facebook.com/CocoLoungeDXB

 

Barasti Beach

Barasti Beach دوبار در هفته را به عنوان روز خانم‌ها در نظر گرفته و از ساعت 10 صبح تا 4 عصر امکان دسترسی نامحدود به نوشیدنی فروز و کوکتل برای خانم‌ها و از ساعت 4 تا 8 عصر پنجاه درصد تخفیف برای افراد دیگر را ارائه می دهد. شگفتی‌های جالب در انتظار دختران این کلاب است.

زمان: یکشنبه و دوشنبه از ساعت 10 صبح تا 4 عصر

آدرس:

Barasti Beach, Le Meridien Mina Seyahi, Dubai Marina – Tel: (04) 399 3333. facebook.com/barastibeach

 

V Hotel

این مکان پنجشنبه‌ها از ساعت 12 تا 5 عصر به خانم‌ها امکان ورود رایگان به همراه یک تخت آفتاب و نوشیدنی کوکتل رایگان را ارائه می دهد. اما امکاناتی که این مکان به خانم‌ها ارائه می دهد به اینجا ختم نمی شود. از ساعت 5 عصر تا 11 شب خانم‌ها می توانند از سه نوشیدنی رایگان و امکاناتی که اینجا برای شبگردی خانم‌ها فراهم کرده، استفاده کنند.

زمان: پنجشنبه‌ها از ساعت 12ظهر تا 11 شب

 

 

 

 

Related posts

نایت کلاب BASE دوباره برای یک فصل جدید دیگر بازمی‌گردد

راهنمای بهترین لیدی نایت های دبی

تیم تحریریه گویا

تایید dry night آخر هفته دبی

Leave a Comment

74 − = 72