همراه شما در امارات
امارات

اگر در دبی کار می‌کنید و در امارت دیگری زندگی می‌کنید، این خبر را بخوانید

جرایمی که برای زمان ممنوعیت تردد وضع شده، در طول برنامه استریلیزه کردن برای شما اعمال نخواهد شد

افرادی که در دبی مشغول کار بوده و در شهر دیگر زندگی می‌کنند باید آیدی کار (وُرک آیدی) یا یک نامه از طرف کارفرمای خود همراه داشته باشند تا به دلیل اختلاف زمانی برنامه ملی استریلیزه کردن شهر، جریمه نشوند.

سرلشکر عبدالله علی آل غیاثی مدیر اداره کل امنیت و فوریت‌های حفاظتی پلیس دبی گفت که رادارهای دبی طوری تنظیم شده تا افرادی که در ساعات 11 شب تا 6 صبح که به دلیل اقدامات پیشگیرانه جلوگیری از شیوع کرونا محدودیت تردد وضع شده، رفت و آمد کنند را شناسایی کند.

با این حال محدودیت تردد در شهرهای دیگر از ساعت 8 شب تا 6 صبح است.

در نتیجه افرادی که در دبی مشغول کار بوده و در شهر دیگری زندگی می‌کنند ممکن است بعد از ساعت 8 شب بخواهند به شهرشان برگردند که در این حالت باید آیدی کار (وُرک آیدی) یا یک نامه از طرف کارفرما، همراه خود داشته باشند.

پلیس شارجه توضیحاتی را در اینباره ارائه کرد.

سرلشکر سیف الزیزی الشمسی فرمانده کل پلیس شارجه گفت: افرادی که در دبی کار کرده و در شارجه زندگی می‌کنند اگر در طول بازه زمانی استریلیزه کردن شهر، به خانه بازگردند، جریمه نخواهند شد.

افرادی که در دبی کار می‌کنند باید حتماً یکی از مدارک اجازه کار، کارت کار یا هر مدرک رسمی دیگری که ثابت کند فرد در دبی مشغول کار است، را همراه خود داشته باشند.

سرلشگر الشمسی گفت این قانون تنها برای افرادی است که در دبی کار می‌کنند و برای آنهایی که در شهرهای دیگر امارات کار کنند، این قانون شامل حالشان نمی‌شود.

Related posts

معرفی خدماتی که در فرودگاه‌های امارات به مسافران ارائه می شود

نود هزار نفر برای 200 شغل موجود در شعبه جدید ایکیا دبی ثبت‌نام کردند

تیم تحریریه گویا

ایرلاین‌های اماراتی به خاطر ترس از ویروس کرونای Covid-19، پروازهایشان را تعلیق کردند

Leave a Comment

+ 18 = 22