همراه شما در امارات
سبک زندگی

آنچه لیندسی لوهان درباره نحوه زندگی در قرنطینه شهر دبی گفت

لیندسی لوهان و دیوید اسپاد در مصاحبه ویدیویی در یوتیوب درباره زندگی در دبی، طرح ملی استریلیزه کردن مکان‌های عمومی در امارات و احتمال بازی در سری بعدی فیلم Mean Girls صحبت کردند.

قبل از اینکه اسپاد از او سوالی بپرسد، لوهان گفت: من در منطقه وال استریت دبی که به نوعی مرکز شهر آن است، زندگی می‌کنم.

من در سال 2008 اینجا آمدم که در آن زمان تازه ساخت هتل آتلانتیس به پایان رسیده بود و هیچ کدام از این امکانات امروزی وجود نداشت. هیچ DIFC، مرکز شهر، دبی مال و یا هیچ چیز دیگر هنوز ساخته نشده بود.

لوهان گفت: بیش از یک دهه است که به لس آنجلس نرفتم به جز چند توقف کوتاه در فرودگاه آن شهر.

او در ادامه گفت: من تقریباً شش سال است که در دبی زندگی می‌کنم و برای دیدن اعضای خانواده‌ام، به طور مرتب به نیویورک سفر می‌کنم. قبل از این هم در لندن بودم.

لوهان در ادامه درباره اقدامات کشور امارات برای مبارزه با کرونا و صاف کردن منحنی رشد این ویروس و همچنین طرح استریلیزه کردن مکان‌های عمومی و گرفتن مجوز برای ترک منزل صحبت کرد.

لوهان گفت: آنها قضیه را بسیار جدی گرفته‌اند. بطور مثال شب‌ها با پهپاد خیابان‌ها را تمیز کرده و تمام خیابان‌ها را ضدعفونی می‌کنند. لوهان در رابطه با موسیقی و حرفه بازیگری خود گفت که علاقه دارد در ادامه سریال Mean Girls که قسمت اول آن سال 2004 پخش شد، بازی کند.

من می‌خواستم در فیلم Mean Girls 2 در همان نقش قبلی با تینا و مارک واترز کارگردان، بازی می‌کنم. واقعاً از انجام اینکار هیجان زده می‌شوم. اما این موضوع دست من نیست.

منبع: گلف نیوز

Related posts

راهنمای خرید و فروش طلا در دبی

تیم تحریریه گویا

چطور هنگام خرید از سوپرمارکت در هزینه هایمان صرفه جویی کنیم؟

تیم تحریریه گویا

درس‌هایی از یک زندگی سالم که در سال 2019 آموختیم

تیم تحریریه گویا

Leave a Comment

2 + 4 =