همراه شما در امارات
قوانین

آغاز اقدامات قانونی بانک‌های امارات در برابر بدهکاران وام بانکی اتباع هندی در کشور هندوستان

یک منبع آگاه گفت که بانک‌های امارات به دلیل هزینه‌های کلان مربوط به مراحل استرداد وام ، اقدامات قانونی را در برابر بدهکاران بزرگ آغاز خواهند کرد.

این ابتکار عمل توسط بانک‌های محلی پس از آن صورت گرفت که وزارت دادگستری هند در ژانویه 2020 اطلاعیه‌ای را صادر کرد که طی آن امارات را به عنوان یک « قلمروی رفت و برگشتی» برای آیین دادرسی مدنی توصیف کرد.

این بدان معناست که احکام دادگاه‌های امارات متحده در قبال بدهکاران وام بانکی و دیگر پرونده‌های مدنی در هند قابل اجراست و بالعکس.

روزنامه India Economics Times  روز شنبه گزارش داد که نه بانک اماراتی در نظر دارند مسیر قانونی را برای پیگیری دریافت 50000 Crore ( 25.67 میلیارد درهم) بدهی اتباع هندی که از این بانک‌ها وام دریافت کرده‌اند، را آغاز کنند.

یک منبع بانکی گفت: اگر کسی وامی دریافت کرده و آنرا پرداخت نکند در واقع پول سهامداران را برداشته‌ است. بنابراین چه در هند و یا هر کشور دیگر اگر قانون اجازه پیگیری و تعقیب قانونی بدهکاران را دهد، مطمئناً ما اینکار را انجام خواهیم داد.

نُه بانکی که قصد دارند اقدامات قانونی علیه بدهکاران وام بانکی انجام دهند عبارتند از Emirates NBD، Abu Dhabi Commercial bank، Mashreq bank و دیگر بانک‌های منطقه‌ای.

منبع:خلیج تایمز

 

Related posts

چطور ویزای توریستی امارات‌مان را برای 30 یا 90 روز تمدید کنیم

آشنایی با نحوه بستن حساب بانکی در امارات

تیم تحریریه گویا

واقیت های مجازی گجت های هوشمند

modir

Leave a Comment

64 − = 63