همراه شما در امارات
رویداد و سرگرمی

لغو رویدادهای بزرگ به منظور مبارزه به ویروس کرونا در امارات

بسیاری از رویدادهای بزرگ سرگرمی در پایتخت امارات و همچنین شهر دبی در پی شیوع ویروس کرونا در حال لغو شدن هستند.

با این حال پیش بینی می شود که Ultra Music Festival(UMF) ابوظبی، Middle East Film و Comic con طبق زمان بندی قبلی اجرا شوند اما Dj Mag Conference که رویداد UMF را برگزار می کند و همچنین فستیوال Creative Reader ابوظبی لغو می شوند.

همچنین خبرهایی از لغو Coca-Cola arena و Global Villlage به گوش می رسد اما مدیران این شرکت‌ها هنوز اظهارنظری در این رابطه منتشر نکرده‌اند.

دو نفر از کارکنان فنی هتل W Hotel – محل برگزاری رویداد Dj Mag Conference – به ویروس کووید-19 مبتلا شده بودند، به همین خاطر Dj Mag Conference مجبور شد رویدادش را لغو کند.

Dj Mag Conference در بیانیه‌ای اعلام کرد: در پی تصمیم اداره بهداشت ابوظبی بر قرنطینه موقت W Hotel، با عرض پوزش باید اعلام کنیم رویدادی که قرار بود در 3 و 4 مارس در آن مکان برگزار شود، لغو شده و هزینه بلیط‌ها به مشتریان برگردانده می شود.

UMF ابوظبی طبق زمان بندی قبلی اجرا می شود

برگزار کنندگان رویدادهای Ultra Music Festival(UMF) ابوظبی و Electronic Dance Music (EDM) که پیش بینی می شد هزاران بازدیدکننده را جذب کنند، با رعایت اقدامات پیشگیرانه پزشکی به خاطر شیوع ویروس کرونا، طبق زمان بندی قبلی آنها را اجرا می کنند و برنامه‌ای برای لغو، تعویق یا انتقال آنها ندارند.

برگزار کنندگان رویداد Ultra به طرفداران خود قول دادند که برنامه طبق زمان بندی قبلی و در 5 و 6 مارس اجرا شود. در این رویداد Dj Snake، Grammy برنده جایزه ZEDD، Major Lazer،Eric Prydz و Afrojack و … برنامه‌های خود را اجرا می کنند.

UMF یک فستیوال سالانه موسیقی رقص است که اولین بار در میامی آمریکا اجرا شد و پیش بینی می شود سالانه 170000نفر در این رویداد مهم شرکت کنند.

منبع: خلیج تایمز

Related posts

نسل جدید هدفون ها در راه است

modir

امارات متحده عربی 43 مدال جیو جیتسو در لس آنجلس کسب می کند

گشتی در سیتی واک امارات

تیم تحریریه گویا

Leave a Comment

1 + 9 =