همراه شما در امارات
دبی

زن و شوهر مقیم دبی به دلیل شیوع کرونا نمی توانند برای دیدن فرزندشان وارد امارات شوند

زن و شوهری در دبی کودکشان را به پرستار و مستخدم خانگی سپرده تا برای تعطیلات به کیپ تاون بروند. اما اکنون به دلیل بسته شدن مرز کشورها به خاطر همه گیری کرونا در جهان، قادر به بازگشت نزد کودکشان نیستند.

این زوج قصد داشتند به یک مسافرت کوتاه بروند و کودکشان را به یک پرستار معتمد می سپارند. این زوج  قصد داشتند در تاریخ 21 مارس به خانه برگردند.

چیارا مادر این کودک، که یک تهیه کننده دورکار برنامه تجاری تلویزیونی است گفت: این اولین بار است که بدون اسکای(skye) به مسافرت رفته‌ایم و از این بابت احساس گناه می کنم.

هنگامی که شیوع ویروس کرونا در کیپ تاون بطور جدی شروع شد، این زوج تصمیم گرفتند با اولین پرواز به خانه برگردند.

تمام پروازها رزرو شده بود.

چیارا گفت: 15 مارس بود و ما تنها سه روز اینجا بودیم. تمام کلاسهای پروازی هواپیمایی امارات(عادی و اکونومی) برای تاریخ‌های 16، 17 و 18 مارس رزرو شده بود. سرانجام توانستیم برای روز 19 مارس پرواز رزرو کنیم. اما یک اتفاق بد افتاد. روز 19 مارس بعد از بیدار شدن از خواب، خبردار شدیم که تمام پروازهای ورودی به امارات برای توریست‌ها و ساکنین ممنوع شده است.

مرزها بسته شده بود

با سفارت امارات در کیپ تاون تماس گرفتیم اما با وجود گذشت 14 روز، خبری به ما ندادند. تصمیم گرفتیم در کیپ تاون آزمایش کرونا بدهیم تا به سفارت نشان دهیم ما مریض نیستیم تا به ما اجازه پرواز بدهند.

اما متأسفانه به دلیل شیوع کرونا در کیپ تاون، کل کشور از تاریخ 26 مارس تا 16 آوریل در قرنطینه است و تنها افرادی که علائم احتمالی کرونا را دارند، تست می شوند و ما نمی توانیم اینکار را انجام دهیم.

این زوج در پیامی اعلام کردند: لطفاً به ما کمک کنید تا به کودکمان ملحق شویم. می دانیم که او در امارات امن است اما ما باید هرچه زودتر آنجا باشیم.

منبع: گلف نیوز

Related posts

هشدار مقامات دبی درباره کلاهبرداری جدید اخاذی آنلاین

تیم تحریریه گویا

سرمایه گذاران به اقتصاد انعطاف‌پذیر دبی اطمینان دارند

تیم تحریریه گویا

ثبت بیش از 300 تصادف در دبی در دو روز گذشته توسط پلیس

تیم تحریریه گویا

Leave a Comment

53 + = 59