همراه شما در امارات
قوانین

دانشجویان از قانون اعتبار شش ماهه ویزای امارات معاف شدند

 مدیرکل اقامت و امور اتباع خارجی(GDRFA) دبی گفت: از این پس دانشجویان می توانند از قانونی که اعلام می کرد اگر آنها بیش از شش ماه خارج از امارات باشند، ویزای آنها لغو می شوند، معاف می شوند.

سرگرد سالم بن علی مدیر مرکز خوشحال‌سازی مشتریان آمر در GDFRA لایوی در فیسبوک گفت با وجود اینکه اگر فرد مقیمی بیش از شش ماه در خارج از امارات بماند ویزای او لغو می شود، اما افرادی مانند دانشجویان از این قانون مستثنی هستند. با این حال دانشجویان باید اثبات کنند که به خاطر داشتن یک امتحان مجبور بودند که برای بیش از شش ماه در خارج از امارات بمانند.

سرگرد بن علی به افراد مقیم این کشور توصیه کرد که در صورت داشتن هر گونه سوال راجع به نیازمندی‌های ویزا و خدمات GDRFA در امارات با شماره 8005111 در داخل و شماره 0097143139999 از خارج از امارات تماس بگیرند.

در این مصاحبه زنده فردی از سرگرد بن علی پرسید که اگر کسی پاسپورتش را گم کرده و یا دزدیده باشند آیا اقامتش را از دست می دهد؟

که او در جواب گفت: اگر فرد مقیم در خارج از امارات بوده و پاسپورتش را گم یا از او دزدیده باشند، باید سریعاً به سفارت امارات مراجعه کرده و یک نامه برای ورود آسان‌تر آنها دریافت کنند.

همچنین اگر کسی حین درخواست آنلاین برای اجازه ورود، اقامت جدید، تمدید اقامت و خدمات دیگر با مشکل فنی مواجه شد می توانند با آن شماره تماس گیرد.

همچنین در صورت نیاز به اطلاعت بیشتر درباره خدمات GDFRA ایمیلی را به آدرس gdrfa@dnrd.ae ارسال کنید.

سرگرد بن علی گفت: در این اداره بیش از 50 کارمند مسئول پاسخگویی به سوالات عموم مردم هستند. این کارمندان آموزش دیده‌اند و می توانند مشکلات را از طریق تلفن حل و فصل کنند.

چطور اثبات کنیم که یک امتحان داشتیم؟

دانشجو باید نامه‌ای را از دانشگاه مبنی بر اینکه این فرد امتحانی داشته که نیاز است بیش از شش ماه در خارج از امارات بماند، را دریافت کرده و در سفارت امارات کشوری که مشغول تحصیل در آن است، مهر بزند.

 

Related posts

قانون جدید آزار و اذیت جنسی امارات با قربانیان مرد و زن به طور یکسان برخورد می کند.

تیم تحریریه گویا

شغل‌ تان را در امارات از دست داده‌اید؟ این مجوز کمک‌تان می کند

تیم تحریریه گویا

آغاز اقدامات قانونی بانک‌های امارات در برابر بدهکاران وام بانکی اتباع هندی در کشور هندوستان

تیم تحریریه گویا

Leave a Comment

7 + = 8